FRIA Curacao

Heb je vragen, opmerkingen of een briljant idee? Bel, mail of bezoek ons gerust.

Curaçao Beverage Bottling Company B.V.

Rijkseenheidboulevard 1
Postbus 95
Curaçao Dutch Caribbean

Tel.: +5999 461-3311
Fax: +5999 461-1310

fria-googlemaps

Algemeen:

info@fria.com

Fria Nederland:

UNIDEX
Tel.: +31 (0)252-421280
e-mail: sales@unidexholland.com
www.unidexholland.com


Receptie

avatar linda

Linda Suares
Receptioniste
Linda.suares@cocacola.cw 
Tel: +5999 461-3311

 

Verkoop

avatar he leong
He Leong ‘Lonchi’ Wong
Sales Manager
sales@cocacola.cw
hwong@cocacola.cw
Tel: +5999 561-0042

 

Personeelszaken

avatar warren

Warren Richardson
Human resource Manager
Warren.richardson@cocacola.cw 
Tel: +5999 524-3989

 

Marketing

avatar myrthe

Myrthe Verhulst
Markting Manager
Myrthe.verhulst@cocacola.cw
Tel: +5999 540-2923

 

Technische Dienst

avatar jersley

Jersley ‘Nicolaas’ Martis
Fountain Manager
Jersley.martis@cocacola.cw 
Tel: +5999 560-9677


Directie

avatar andrew

Andrew Pinedo
Assistant Managing Director
Andrew.Pinedo@cocacola.cw
Tel: +5999 512-8653


avatar tibor

Tibor Luckmann
Managing Director
Tibor.luckmann@cocacola.cw
Tel.: +5999 461-3311